У Кіровоградській області станцій для оформлення біометричних закордонних паспортів буде менше, ніж у Донецькій, і трохи більше, ніж у Луганській областях

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 2 грудня 2014, 12:31

  • visibility 16 переглядів

Робочі станції для оформлення цих документів будуть встановлені в усіх областях України. Кіровоградщина по їх запланованій кількості - на передостанньому місці, між частково окупованими Донецькою та Луганською областями.

За інформацією Державної міграційної служби, робочі станції для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм заплановано встановити в 25 територіальних органах та 168 територіальних підрозділах ГМС.

Найбільше – у Львівській області (64) та Києві (54), найменше – у Донецькій (12), Кіровоградській (7) та Луганській (3) областях.

У Донецькій і Луганській областях робочі станції для оформлення біометричних паспортів будуть встановлені тільки на територіях, які підконтрольні органам державної влади України. Резервні ж термінали будуть використані за призначенням після звільнення Донбасу.

Вартість робочої станції становить 172 тис. Грн.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року українцям почнуть видавати біометричні паспорти.