У Кіровоградську ОДА передали траурний вінок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Катерина Федченко
  • watch_later 21 липня 2015, 16:09

  • visibility 56 переглядів

У будівлю Кіровоградської ОДА передали поховальний вінок сьогодні, 21 липня, передає кореспондент Точки доступу.

Акція “Боротьба проти наркотиків – боротьба проти людей” відбулася о 14.00 на площі Героїв Майдану.

Учасники акції в Кіровограді подали у Кіровоградську обласну державну адміністрацію петицію щодо необхідності сприяння влади у вирішенні проблем лікувальної програми замісної підтримувальної терапії (ЗПТ), в якій отримує лікування більше ніж 270 наркозалежних Кіровограду та області.

До учасників акції вийшла заступник голови Кіровоградської ОДА Віта Атаманчук.

- Ми розуміємо важливість цієї програми. Було запропоновано, щоб Вікторія Лінцова відпрацювала це питання із департаментом охорони здоров’я, а потім ми передамо це питання на розгляд сесії обласної ради. Поки що ми не мали ніяких розрахунків, пропозицій, взагалі, звернень не мали до департаменту охорони здоров’я тому це питання зависло повітрі, - прокоментувала ситуацію Віта Атаманчук.

Захід приурочений до Міжнародного дня пам’яті жертв війни з наркотиками, який, як повідомляють організатори акції, було засновано близькими оточенням та однодумцями людей, що стали жертвами каральних методів наркополітики держав понад 12 років тому. Його головна ідея – вшанування пам’яті жертв війни з наркотиками та боротьба за лібералізацію політики держав щодо наркотиків, розширення доступу до науково обгрунтованих методів лікування, та програм зменшення шкоди від їх вживання.

Для довідки – станом на 20 липня 2015 року у листі очікування на включення в ЗПТ у Кіровоградському обласному наркологічному диспансері – знаходиться 39 наркозалежних осіб, які не можуть розпочати лікування через відсутність вільних курсів лікування та перевантаження кабінету ЗПТ у Кіровограді. Замісну терапію отримують 270 пацієнтів, а оціночна кількість споживачів ін’єкційних наркотиків на Кіровоградщині – 12,5 тисяч громадян.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу