У Кропивницькому депутати міськради шукатимуть гроші для «Теплоенергетика»

  • Оксана Березовська
  • watch_later 28 липня 2016, 17:00

  • visibility 48 переглядів

Розгляд питання щодо внесення змін до програми ЖКГ перенесли на третє засідання четвертої сесії для доопрацювання та узгодження необхідних витрат.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент Точки доступу.

Зміни до Прогрaми розвитку житлово-комунaльного гоcподaрcтвa тa блaгоуcтрою міcтa Кіровогрaдa нa 2016 рік, перш за все, передбачали збільшення фінансування галузі на 33 млн грн.

Більшість коштів, а саме 14 млн грн., передбачено на підтримку КП «Теплоенергетик», через борги якого опалювальний сезон може опинитися під загрозою зриву. Крім того, близько 10 млн. планується виділити підприємству КП «Універсал-2000» на придбання необхідної техніки та капітальний ремонт житлового фонду.

За пропозицією Андрія Кролевця, розгляд питання було відтерміновано на кілька днів для того, щоб постійна депутатська група разом з працівниками управління доопрацювали Програму та знайшли в міському бюджеті можливість для додаткового фінансування КП «Теплоенергетик» ще на 10 млн. грн., так як передбачених програмою коштів не достатньо для нормального початку опалювального сезону.

Нагадаємо, працівники управління ЖКГ написали заяви на звільнення.