У Кропивницькому ліквідують наслідки штормової негоди (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 3 березня 2018, 10:25

  • visibility 272 перегляда

Сьогодні вдень, 3 березня, на вулицях Кропивницького підтримують в належному стані дороги і забезпечують рух громадського транспорту 7 одиниць техніки: 4 комбіновані піскорозкидувачі МАЗ, один грейдер та два навантажувачі.

Про це інформує сайт міської ради. 

Як повідомили в головному управлінні житлово-комунального господарства, грейдер задіяний на розчищенні магістральних доріг Новомиколаївки, навантажувачі – на прочистці зливостоків від снігу та льоду, піскорозкидувачі на посипанні складних ділянок доріг міста протиожеледною сумішшю.

А вчасно виїхати на маршрути громадському транспорту дала можливість нічна зміна спеціалістів КП «Універсал 2005», яка у складі семи тракторів МТЗ-82, чотирьох снігоплунжерних очисників КДМ- ЗІЛ-130, шести комбінованих МАЗів з відвалом та системою розкидання піску, піскорозкидувача ЗІЛ-130, грейдера та навантажувача здійснили зачистку магістральних доріг, вулиць з рухом громадського транспорту та з інтенсивним автотранспортним рухом та використали 155 тонн посипальних матеріалів.

Спеціалісти міських ЖЕО продовжують звільняти від снігу прибудинкові території та тротуари міста. У протидії сніговій стихій задіяні 343 двірники: ЖЕО №1 – 80, ЖЕО №2 – 72, ЖЕО №3 – 70, ЖЕО №4 – 116, ЖЕК №9 – 5. Людям допомагають сім одиниць орендованої тракторної техніки, один трактор працює на території ЖЕО №2 в якості депутатської підтримки.

Читайте також: Маршрутка у Кропивницькому «наздогнала» позашляховик (ФОТО)

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.