У Кропивницькому під час пікету під СБУ ударили прихильника Єлисаветграда (ФОТО)

  • Оксана Березовська
  • watch_later 16 грудня 2016, 12:15

  • visibility 600 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Громадські активісти влаштували акцію проти сепаратистських проявів у Кропивницькому сьогодні, 16 грудня.

Таку інформацію повідомив з місця події кореспондент Точки доступу. 

Кілька активістів прийшли до приміщення Управління Служби Безпеки України у Кіровоградській області з плакатами, вимагаючи розслідування деяких, на їх думку, сепаратистських подій у місті.

Ми прийшли, звертаємось до вас, як до правоохоронців. Ми бачимо, що ситуація у місті йде на дестабілізацію, зокрема той закритий захід, що відбувся у Бахмача. Це перший крок, далі будуть ще кроки на дестабілізацію ситуації. В соціальних мережах вже затихли потихеньку розмови про Єлисаветград, а оці збори знову збудили обговорення і знову почалась ця проросійська муть. Ми це бачимо в соціальних мережах та засобах масової інформації. Це потрібно припинити, тому що якщо цього не зробити, то далі можуть бути некеровані наслідки, бо оці люди розхитують ситуацію в місті, – розповів учасник пікету Ігор Козуб.

 

В свою чергу перший заступник начальника управління СБУ в Кіровоградській області полковник Юрій Куличин розповів, що по озвучених фактах проводиться перевірка, і вони взяті до уваги. 

Прo всі ці питaння, щo були щoйнo oзвученні, ми вчoрa прoгoвoрили. Дoсягнуті всі дoмoвленoсті пo співпрaці з грoмaдськістю. Зaяви мають нести виключнo кoнкретний хaрaктер, бо ми працюємо по конкретних випадках.

Зaяви, які надійшли від aктивістів, взяті дo увaги в пoдaльшій oперaтивній діяльнoсті упрaвління. Ми їх не зaбули, aле у зв’язку з тим, щo не булo кoнкретики, тoму кoнкретних oсіб, нa дaний чaс, ми не бaчимo у рoлі злoчинців, – сказав він. 

Під час пікету чоловік, що проходив повз і побачив надписи на плакати, зупинився і в грубій формі висловив свою думку стосовно назви міста. Це не сподобалось одному з учасників пікета, який підійшов і вдарив перехожого в обличчя. 

Читайте також: Жінка на Кіровоградщині віддала за звільнення сина 10 тисяч гривень

Детальніше дивіться у фоторепортажі Олександра Козловського