У Кропивницькому подорожчала вартість опалення

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 11 вересня 2018, 14:40

  • visibility 2140 переглядів

У Кропивницькому КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» підняли тарифи на теплову енергію для населення. Відповідні рішення погодили члени виконавчого комітету під час засідання сьогодні, 11 вересня.

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Начальник департаменту економіки міськради Кропивницького Андрій Паливода, зазначив, що відповідні тарифи є економічно обгрунтованими та включають у себе ряд чинників, які впливають на окремі складові тарифу.

Крім того, за словами посадовця,  здійснюючи теплопостачання за існуючими тарифами, підприємства мають багатомільйонні збитки. 

Також Паливода нагадав про борги КП "Теплоенергетик" та ДП "Кіровоградтепо" перед НАК "Нафтогаз", які також залежать від тарифної політики підприємств. Борги за газ цьогоріч теплопідприємствам принципово потрібно  погасити до рівня 90%, щоб отримати номінації на опалювальний період 2018-2019. 

Відтак, згідно проекту рішення, тарифи на послугу з централізованого опалення КП «Теплоенергетик» для населення складатиме:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1603,04 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 45,68 грн/кв.м (з ПДВ).

Структура одноставкових тарифів на теплову енергію для населення КП «Теплоенергетик»:

Тарифи на послугу з централізованого опалення ТОВ «ЦНТІ УНГА»:

для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1 852,82 грн/Гкал (з ПДВ);

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 47,21 грн/кв. м (з ПДВ).