У Кропивницькому представили партію муніципального розвитку «Перспектива міста» (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 2 червня 2020, 12:10

Учора, 1 червня, у Кропивницькому представили нову політичну партію «Перспектива міста», передає Точка доступу.

Презентація відбулася в онлайн-форматі. «Перспектива міста» є першою загальнонаціональною партією, яка зареєстрована у Кропивницькому.

Лідер «Перспективи міста» та громадський діяч Артем Стрижаков розповів, що вже більше 10 років займається громадською діяльністю, а 2015 року була створена Громадська організація «Перспектива міста». За 5 років діяльності учасникам організації вдалося реалізувати низку важливих для міста проектів: енергоефективне освітлення дворів та вулиць, благоустрій прибудинкових територій, адресна допомога літнім людям, реалізація культурних проектів та багато інших.

Артем Стрижаков наголосив на тому, що члени команди «Перспективи»  не з чуток знають про проблеми людей:

Ми разом з прогресивними спеціалістами розробили програми, які подали на розгляд та затвердження міській владі: щодо безпритульних тварин, модернізації транспортної системи, реконструкції Набережної, комплексної боротьби з алергенами, модернізації системи опалення. Один з останніх ефективних проектів - волонтерський координаційний антикоронавірусний штаб «Перспектива», який допоміг 15 тисячам містян.

За словами Артема Стрижакова, громадська організація вирішувала проблемні питання жителів Кропивницького в міру своїх можливостей, але для вирішення складніших проблем потрібні більш серйозні можливості. Після створення такого масштабного проекту як антикоронавірусний штаб «Перспектива» в громадській організації прийняли важливе рішення про створення політичної партії «Перспектива міста».

Це рішення є цілком органічним, адже ми знаємо зсередини проблеми міста і у нас є чітке розуміння як їх вирішити. Філософія нашої партії – не політична ідеологія, а конкретні справи, які допомагають містянам. Ми – партія місцевого розвитку, - наголосив Артем Стрижаков.

Керівник партії «Перспектива міста» Ігор Саєнко зазначив, що їхня партія - не типова політична партія, а муніципальний рух, який виник  органічно на основі громадських та волонтерських організацій, які реалізували десятки міських проектів.

Карантин став своєрідним каталізатором та показав, що разом ми можемо звернути гори. Саме тому ми зараз виступаємо у новій якості та об'єдналися у команду однодумців. Ми знаємо, що нас знають і чекають, - зазначив Ігор Саєнко.

«Перспектива міста» - партія муніципального типу, яка пропагує ідею створення комфортного для життя міста. Члени політичної партії відмовилися від політичних доктрин, а головним завданням своєї діяльності вважають реалізацію амбітних планів, які покликані зробити життя у місті якісним та безпечним для кожного.

Олександра Ткаченко, керівник міської організації партії «Перспектива міста» розповіла про основні напрямки діяльності партії. Окрему увагу приділила темі муніципального розвитку, зокрема, галузей освіти, медицини, спорту та культури у Кропивницькому. Наголосила і на пріоритетності розвитку місцевого патріотизму, адже діти, молодь мають бачити перспективу міста та країни загалом.

Символічно, що саме сьогодні, 1 червня, у День захисту дітей ми презентуємо створення політичної партії, адже діти та молодь і є перспективою. І саме в цей день ми оголошуємо конкурс «Перспектива міста 2025». Дітям пропонують намалювати місто таким, яким вони бачать через 5 років. Деталі можна дізнатися на фейсбук-сторінці  партії, - розповіла Олександра Ткаченко.

Читайте також: Штаб допомоги Артема Стрижакова підтримав профілактичними аптечками 10 тисяч кропивничан (ВІДЕО)