У Кропивницькому презентували нові комунальні автобуси та назвали райони, які вони сполучатимуть (ФОТО)

  • Олександр Козловський
  • watch_later 25 червня 2018, 15:30

  • visibility 2015 переглядів

Сьогодні, 25 червня, у Кропивницькому презентували 10 нових автобусів середньої місткості, які придбали за рахунок міського бюджету для КП "Електротранс".

За словами директора КП "Електротранс" Олександра Луценка, новопридбані автобуси марки МАЗ-206. Загальна пасажиромісткість становить 72 особи, із них 27 сидячих місць та 45 – стоячих. Транспорт облаштований для потреб осіб із інвалідністю. Водіїв на ці машини підприємство вже знайшло. Найближчим часом воно проведе необхідні навчання для належного виконання службових обов'язків, в тому числі й для поводження із людьми з особливими потребами.

У свою чергу начальник управління транспорту міськради Олександр Вергун зазначив, що придбання цих автобусів значно покращить стан пасажироперевезення в місті. Проте, які саме маршрути охоплюватимуть нові машини, посадовець поки назвати не може через законодавчі процедури.

Новий комунальний транспорт охоплюватиме обов'язково такі мікрорайони, як Стара Балашівка, селище Гірниче, Лелеківка, Катранівка тощо. Зокрема буде створено й новий маршрут, який з'єднуватиме селище Гірниче та Новомиколаївку і проходитиме через вулиці Ельворті та Ганни Дмитрян. Вийдуть на маршрути нові автобуси орієнтовно в серпні, адже на минулому тижні транспортні засоби тільки заїхали на підприємство. Станом на сьогодні вони вже зареєстровані й отримали всі дозвільні документи. Проте, для того, щоб автобус працював на маршруті відповідно до законодавства, він повинен пройти конкурс на перевезення пасажирів. Це стосується як приватних перевізників, так і комунальних підприємств. Орієнтовно на наступному тижні оголосять конкурс, у липні проведуть, заключать договір на перевезення  і на початок серпня автобуси вийдуть на маршрути, – прокоментував Вергун.

Які ж вони, нові комунальні  автобуси, що возитимуть кропивничан, дивіться детальніше у фоторепортажі Олександра Козловського: