У Кропивницькому розповіли, як обрати сімейного лікаря та підписати з ним декларацію (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 лютого 2018, 15:20

  • visibility 1822 перегляда

У Кропивницькому в приміщенні Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 відбувся семінар на тему «Декларація про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги, інструкція по її заповненню. Маршрут пацієнта. Як обрати лікаря».

Про це інформує кореспондент Точки доступу.

Дізнатися більше про підводні камені медичної реформи прийшли лікарі, активісти та громадськість.

Присутнім розповіли, що пацієнту в першу чергу потрібно визначитися з медзакладом, де йому надаватимуть послуги. Крім того, рекомендовано обрати саме ту лікарню, яка найближча до місця проживання.

Читайте також: У Кpoпивницькoму ствopили електpoнний pеєстp сімейних лікapів тa теpaпевтів (ПЕРЕЛІК)

Після того, як пацієнт визначиться з лікарем, він повинен повідомити медику про бажання підписати з ним декларацію. Якщо на той момент лікар технічно не готовий (причиною може бути відсутність комп’ютера, принтера) до цього, то варто заключити паперовий варіант угоди.

Для підписання декларації потрібно мати із собою паспорт та ідентифікацій код. У разі відсутності останнього електронну декларацію заповнити неможливо.

Читайте також: Медична pефopма у Кpoпивницькoму: як підписати декларацію з сімейним лікарем

Лікарям наголосили, що потрібно надавати повну інформацію пацієнтам, щоб потім не було ажіотажу, великих черг і в пацієнта був час визначитися з лікарем.

Читайте також: Сімейний лікар Сергій Баранов: Як правильно обрати родинного «друга» та підписати з ним декларацію (ФОТО)