У Кропивницькому відкрили обласний осередок «Основи» (ФОТО)

  • Сергій Копотієнко
  • watch_later 6 червня 2018, 14:10

  • visibility 258 переглядів

У Кропивницькому відкрили обласний осередок партії «Основа». У заході взяли участь місцеві підприємці, політики, журналісти та громадські активісти Кіровоградщини.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент Точки доступу.

На відкриття обласного офісу завітав голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко, добре відомий на теренах Кіровоградщини.

Країні потрібні зміни, але не такі, які відбулися протягом останніх кількох років, – зазначив Андрій Ніколаєнко. – Вони, в першу чергу, мають сприяти покращенню рівня життя звичайних українців.

Очільник партії розповів – він дуже довго вагався, чи починати партійне будівництво, чи ні. Так само довго вагався його друг та співзасновник партії «Основа» Сергій Тарута. Це стосується й інших широко відомих в україні особистостей, які врешті-решт приєдналися до цього політичного проекту.

Кожен із нас стоїть перед дуже простим вибором – залишатися в Україні, жити і пишатися своєю державою, чи тікати і шукати кращої долі десь за кордоном – де є гарна медицина, освітлені вулиці, безпека – там, де відчуваєш себе людиною. Але кожен із на знає – скільки б там не прожив, усе одно відчуваєш себе чужинцем. Я поділяю мудрість, висловлену в українському прислів’ї «Де народився, там і знадобився». Тому кожен із нас має знадобитися тут. Потрібно, щоб Україна відчула себе державою, – наголосив Андрій Ніколаєнко.

Як приклад він навів Південну Корею, територія якої в шість раз менше нашої. Разом із тим, вона вже обігнала Україну за кількістю населення, а її економіка – 11 за потужністю в світі. При тому вона не має таких промислових та ресурсних потужностей, як наша держава.

І я, і всі люди, що приєдналися до нашої команди, зрозуміли одне – ми не хочемо тікати, не хочемо, щоб наші діти жили десь в інших країнах. Тому, роблячи вибір на користь України, кожен із нас розуміє, що цей вибір означає те, що ти не можеш миритися з тією несправедливістю, що відбувається, – підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Політик стверджує – вся ця несправедливість підвела його однодумців до того, що країні необхідні корінні зміни. Саме тому вони вирішили створити нову політичну силу, яка тримається на людях, що хочуть і будуть працювати.

Наше гасло – «Країна має запрацювати», – стверджує Андрій Ніколаєнко. – Ні на Європу, ні на Росію – виключно на саму себе. Максимальне залучення українських ресурсів, людей для виробництва власної продукції, для реалізації тут і за кордон може кардинально змінити парадигму розвитку нашої держави. Але все це можливе за кількох умов. Перша – має бути чітка стратегія досягнення цієї мети. Друга – це команда, яка може і готова цю стратегію втілювати. І те, й інше у нашої політичної сили є.

Читайте також: Людмила Салоїд: Ніхто, крім нас самих, порядок в Україні не наведе (ФОТО)