У Кропивницькому відкрили школу бізнес-лідерства для учнів (ФОТО)

  • Ольга Зима
  • watch_later 5 червня 2018, 11:30

  • visibility 310 переглядів

У Кpопивницькому на базі НВО№16 відбулося офіційне відкpиття школи бізнес-лідеpства сьогодні, 5 чеpвня. Пpо це інфоpмує коpеспондент Точки доступу.

На відкpиття запpосили начальницю упpавління освіти Лаpису Костенко та жуpналістів.

Школа бізнес-лідерства в обласному центрі влаштовується вже 2-ий рік. Цьогоріч вона проходитиме на базі двох шкіл – НВО №16 та №19. Тут буде задіяно близько 140 учнів та 25 тренерів із різних шкіл.

Як пояснила Лариса Костенко, в закладі працює 2 напрямки: для дітей початкової ланки – табір відпочинку, і профільний – літня школа бізнес-лідерства, де будуть задіяні діти з різних шкіл.

Школярі працюють із бізнес-симулятором, де вони є реальними конкурентами в бізнес-структурі. Тут вони можуть стати як мільйонерами, так і банкрутами.

Діти відчувають себе справжніми бізнесменами, приймають власні рішення, які впливають на їхній бізнес. Зараз вони всі спокійні, дружні й зосереджені, але через півгодинки вони увімкнуться в роботу й стануть справжніми конкурентами й почнуть змагатися, – розповів координатор проекту Олександр Задорожний.

Також до розвитку школи бізнес-лідерства долучилися підприємці міста, які дозволили проводити екскурсії на свої підприємства. Керівники поділяться своїми історіями успіху, аби діти брали досвід з успішних підприємців.

Офіційна частина відкриття бізнес-школи пройшла в актовій залі, де учнів привітало керівництво, а потім діти влаштували концерт з танцями та піснями в народних костюмах.

Читайте також: У школах Кропивницького відлунали останні дзвінки (ФОТОРЕПОРТАЖ)