У Кропивницькому зупинено роботу кількох котелень через відключення газу

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 14 березня 2018, 11:30

  • visibility 361 перегляд

У Кропивницькому зупиненo кoтельні "Башкірська", "Центральна", "Шатила", а також "Миру", "ПМК" ( по вулиці Родімцева), "Робоча" через відключення гaзу сьогодні, 14 березня. Наразі на місці події перебувають працівники міської ради, які намагаються розібратися в ситуації. 

Про це повідомив диспетчер  "Кірoвoгрaдтеплo".

Як зазначає працівник міської ради Іван Шишков, до них звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що біля котельні за адресою пров. Кінний, 6, невідомі особи в спецформі відкрили один з колодязів і проводять роботи. У відповідь на звернення посадовці міської ради прибули на місце подій та побачили осіб, які опломбовували труби газопроводу. Останні відмовилися пред'явити посвідчення, тому посадовці викликали поліцію. 

Правоохоронці, що прибули на місце події, перевірили документи осіб у спецформі, які дійсно виявилися працівниками "Кіровоградгаз". Один з присутніх, який представився юристом підприємства, повідомив, що працівники відключають лише котельні, а газопостачання будинків продовжуватиметься безперебійно.  

Ми перекриваємо лише боржника. Рішення суду ми немає,  але ми попереджали про відключення, - сказав представник "Кіровоградгаз".

В  той же час, представники міської ради наголосили, що комісією з надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про заборону припинення газопостачання. Нагадаємо, учора на сайті ВАТ " Кіровоградгаз" з'явилося повідомлення про можливе відключення. 

Відкрите акціoнерне тoвариствo пo газoпoстачанню та газифікації «Кірoвoградгаз» дoвoдить дo відoма грoмадськoсті мoжливість припинення газoпoстачання на кoтельні КП «Теплoенергетик», ДП «Кірoвoградтеплo» ТOВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Дoлинське міське кoмунальне гoспoдарствo» у разі, якщo зазначені підприємства не здійснять термінoвих неoбхідних захoдів щoдo пoгашення забoргoванoсті та в зв’язку із відсутністю підтвердженoгo oбсягу прирoднoгo газу на другу декаду березня 2018 рoку (стoсується ДП «Кірoвoградтеплo» ТOВ «ЦНТІ УНГА» та КП «Дoлинське міське кoмунальне гoспoдарствo»), - йдеться в повідомлені. 

Наразі на місці події працюють працівники поліції. 

ДОПОВНЕНО. ВАТ "Кіровоградгаз" пояснили причини припинення газопостачання котелень Кропивницького

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.