У "ЛНР" ввели воєнний стан

  • Катерина Федченко
  • watch_later 24 квітня 2015, 16:45

  • visibility 81 перегляд

Депутати "народної ради" ЛНР заявляють про прийняття "закону" про воєнний стан.

Самопроголошена "Луганська народна республіка" заявляє про прийняття "закону" про воєнний стан. Про це йдеться в повідомленні, поширеному прес-службою ЛНР.

За її даними, депутати "народної ради ЛНР" на черговому "пленарному засіданні" в п'ятницю одноголосно ухвалили "закон" "Про воєнний стан".

"Закон "Про воєнний стан" є законодавчою основою правого режиму воєнного стану, тимчасово вводиться на території республіки або в окремих її місцевостях у разі агресії проти ЛНР або безпосередньої загрози агресії. Агресією проти ЛНР визнається застосування збройної сили іноземною державою (групою держав) проти суверенітету , політичної незалежності та територіальної цілісності ЛНР або яким-небудь іншим чином, несумісним зі Статутом ООН", - зазначено в повідомленні.

Період дії воєнного стану починається з дати і часу, які встановлюються указом "голови" ЛНР про введення воєнного стану, і закінчується датою і часом його скасування.

"Законом" встановлено, що в період дії воєнного стану можуть в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення оборони країни і безпеки "держави", обмежуватися права і свободи громадян, діяльність підприємств, установ, організацій, права їхніх посадових осіб.

На підприємства, установи та організації, їхніх посадових осіб, громадян можуть покладатися додаткові обов'язки.

Варто нагадати, що ще в 2014 році колишній лідер самопроголошеної "Луганської народної республіки" Валерій Болотов підписав наказ про введення воєнного стану і оголосив мобілізацію.

Джерело: "korrespondent.net"