У школах хочуть провести уроки мужності та героїзму

  • Алла Зейферт
  • watch_later 13 серпня 2014, 15:24

  • visibility 121 перегляд

Міністерство освіти і науки рекомендує навчальним закладам провести цикл уроків мужності про героїзм українських військових.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, передають „Українські новини”.

"Міністерство освіти і науки України рекомендує в навчальних закладах спланувати цикл уроків мужності, які стануть фундаментом формування у дітей та молоді сучасної національної ідентичності", - сказано в повідомленні.

При цьому темами цих уроків повинні бути мужність українських військових і добровольців, їх вірність присязі українському народу, готовність віддати життя за мир і спокій в Україні.

На уроках мужності будуть приводитися приклади героїзму простих громадян, що допомагають забезпечувати війська захисним спорядженням, ліками і продовольством.

Згідно з повідомленням, уроки мужності можуть зачіпати тему вимушених переселенців і громадян, які їм допомагають.

Зокрема, уроки мужності можуть проводитися у вигляді зустрічей учнів з учасниками бойових дій та волонтерами, а також у вигляді відвідувань військовослужбовців, які отримали поранення в результаті виконання бойових задач.

У повідомленні наголошується, що навчальний рік у школах розпочнеться з уроку "Україна - єдина країна", а курс уроків мужності стане його логічним продовженням.

Крім того, Міносвіти не вимагає від навчальних закладів звітності про кількість проведених уроків та учнів, які взяли в них участь.