У Світловодську шарлатани під виглядом доброчинної акції полюють на довірливих пенсіонерів

  • Людмила Макей
  • watch_later 31 серпня 2014, 13:22

  • visibility 7 переглядів

Спритні молодики з Кременчука Полтавської області прочісують вулиці сусіднього Світловодська в пошуках довірливих пенсіонерів, яким під виглядом доброчинної акції виміряють тиск і спонукають купувати їхні товари.

Молоді люди спонукають стареньких негайно купувати в них сумнівні “браслетики від високого тиску” та масажери, попередньо налякавши критично високими показниками кров'яного тиску.

- Коли я присіла відпочити на лавку біля міськради, до мене підійшли двоє ввічливих молодих хлопців із акуратними валізками в руках, - розповіла Точці доступу одна з місцевих мешканців. - Вони запропонували безкоштовно виміряти мій тиск. Апарат показав 240 одиниць, такого тиску в мене ніколи не бувало! Але це гіпертонічний криз, який загрожує людині інсультом. Кажуть: щоб вилікувати гіпертонію, я повина терміново купити в них якісь цілющі браслетики на руку й масажери.

Жінка після повернення додому кілька разів виміряла свій тиск домашнім апаратом. Тиск виявився в межах норми.

Пізніше знайома бабусі розповіла таку ж саму історію з вимірюванням тиску і масажерами. І в неї тиск під час “доброчинного” вимірювання стрибнув аж до 240 одиниць.