У Знам’янці Другій у ставку потонула 13-річна школярка

  • Алла Зейферт
  • watch_later 10 липня 2014, 10:55

  • visibility 474 перегляда

8 липня о 13:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на території Знам’янки Другої на природному водоймищі Лозинки втонула дитина.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УДСНС в області.

На місце події виїхали особовий склад ДПРЧ-18, а також водолази аварійно-рятувальної служби оперативного реагування у Кіровоградській області.

По прибутті з’ясувалося, що під водою зникла 13-річна дівчинка. Вона разом із трьома друзями без дозволу батьків пішла купатися на ставок. Дівчинка погано плавала та не помітила, як потрапила на глибину. Несподівано на очах у друзів вона почала тонути. Біля природного водоймища крім них нікого не було і найстрашніше те, що допомогти діти були не в силах. На жаль, на ту мить завадити трагедії вже не вдалося. Найстарша дівчинка, 14-річна, зателефонувала до швидкої медичної допомоги, а звідти, у свою чергу, повідомили Службу порятунку.

Працівники особового складу аварійно-рятувальної служби за допомогою водолазного обладнання підняли тіло дівчинки на поверхню. Причина смерті встановлюється.

Бійці УДСНС звертаються до батьків з переконливим проханням за жодних умов не відпускати дітей на пляж без супроводу дорослих. Не можна купатись у недозволених місцях, пірнати у місцях зі скелястим дном, допускати під час купання бурхливі й небезпечні ігри з притопленням.