Учасник АТО з Гайворонського району сподівається, що терористи покаятись

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 3 липня 2014, 13:06

  • visibility 26 переглядів

Учасник антитерористичної операції на Сході України, мешканець села Соломія Гайворонського району Олег Крамар сподівається, що терористи «одумаються і покаються».

Про це він заявив у розмові з головою Гайворонської райдержадміністрації Владиславом Медвідем, пише сайт РДА.

«Голова райдержадміністрації В.А.Медвідь у с. Соломії відвідав військовослужбовця Прикордонних військ України Олега Крамара, який перебуває у десятидобовій відпустці як учасник бойових дій на території проведення АТО на Сході нашої держави. Очільник району поспілкувався з ним, висловив вдячність за гідну службу та високий бойовий патріотичний дух, а також передав матеріальну допомогу для земляків, які служать в складній військовій ситуації і дають відсіч озброєним сепаратистам і бойовикам, — сказано в повідомленні. — Владислав Анатолійович підкреслив, що влада разом з жителями району, громадськими активістами збирають кошти, продукти, бронежилети, все доставляють в зону бойових дій, до загонів територіальної оборони і ця справа ні на день не припиняється. Голова райдержадміністрації запевнив, що і надалі буде робити все необхідне, щоб військовослужбовці відчували підтримку земляків».

Олег Крамар, у свою чергу, сказав: «Не хотілося б знову воювати. Хочу вірити, що терористи одумаються і покаються. Багато хто з них вже зрозумів свою помилку і шкодує за своїми діями. Навіщо ж нам убивати один одного? Як ми після того, як встановиться мир у східному регіоні, будемо ставитись одні до одних? Що будуть розповідати  дітям і онукам ті, хто був на боці сепаратистів? Але то їхні проблеми. Наше ж завдання — відстояти суверенність України і її цілісність, і ми зробимо все, щоб виконати його».

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року в. о. президента України Олександр Турчинов заявив: для того, щоб зупинити розгул тероризму, організованого російськими спецслужбами у східних регіонах України, Рада нацбезпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію (АТО) з залученням Збройних Сил України.

20 червня Президент Петро Порошенко оголосив перемир’я до 22:00 27-го, але потім продовжив його ще на 72 години.

30 червня Порошенко заявив про припинення перемир’я та початок повномасштабних дій проти сепаратистів.