Уряд дозволив перевірити діяльність "МТС-Україна" та "Київстар"

  • watch_later 31 березня 2015, 08:49

  • visibility 518 переглядів

Кабінет Міністрів дозволив Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв'язку й інформатизації, провести перевірку діяльності компанії "Перший інвестиційний союз" (Київ), оператора послуг мобільного зв'язку стандарту CDMA "Телесистеми України" (бренд PEOPLEnet), а також мобільних операторів "МТС-Україна" і "Київстар".

Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 259-р від 25 березня, інформують "Українсьі новини".

Дозвіл на проведення перевірок видано з метою запобігання несанкціонованого проникнення в системи телекомунікаційних мереж і засобів телекомунікацій, а також захисту прав споживачів телекомунікаційних послуг і забезпечення ефективного користування радіочастотним ресурсом.

Перевірки будуть проведені до 30 квітня 2015 року.

"Першому інвестиційному союзу" призначене проведення планової перевірки, іншим трьом операторам призначені позапланові перевірки.

Як повідомляло агентство, Кабмін дозволив Національній комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв'язку й інформатизації, перевірити до 1 листопада суб'єкти ринку телекомунікацій і користувачів радіочастотного ресурсу в смугах радіочастот загального користування з метою забезпечення безпеки телекомунікаційних мереж і коштів комунікації.