В бюджеті Кіровограда для учасників АТО та їх родин передбачено майже 3 мільйони гривень

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 17 лютого 2015, 09:00

  • visibility 40 переглядів

З минулого року в Кіровограді діє комплексна програма допомоги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членам їхніх сімей – мешканців міста.

За інформацією начальника відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлії Вовк, на неї виділено 2,79 млн гривень. Зокрема, буде створено постійно діючий консультативний орган з питань координації надання соціальної підтримки учасникам АТО і членам їхніх сімей. Запроваджується єдиний реєстр таких осіб, визначаються соціально-побутові проблеми сімей загиблих учасників АТО. Вже обстежено 26 родин, за потреби їм допомагають фахівці управління охорони здоров’я міської ради та юридичного управління міської ради. Налагоджується співпраця з волонтерськими, благодійними, релігійними та міжнародними організаціями, а також підприємствами та установами з метою залучення позабюджетних коштів для надання допомоги учасникам АТО.

Для будівництва алеї почесних поховань на Рівненському кладовищі міста на 2015 рік передбачено 500 тисяч гривень. Проектний інститут “Кіровоградпроект” безкоштовно розробив проектно-кошторисну документацію цього меморіалу, зроблено ескізи, які узгоджують із сім’ями загиблих воїнів.

Учасники бойових дій на Сході країни зараз отримують земельні ділянки під житлову забудову в районі вулиці Родимцева. Депутати міської ради вже розглянули понад 190 заяв, значна кількість звернень зараз перебуває на розгляді членів постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

Зазначеною програмою заплановане будівництво центрального газопроводу у майбутньому житловому масиві на вулицях Героїв АТО, Волонтерській та Гвардійській. На розробку технічної документації передбачено 100 тисяч гривень.

Протягом минулого року надавалась й матеріальна допомога військовослужбовцям – учасникам АТО. Її отримали 24 родини загиблих воїнів і 97 поранених.

Передбачена вона й у нинішньому –  700 тисяч гривень. Зокрема, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення, яким визначено, що сім’ї загиблих одержують одноразову матеріальну допомогу в розмірі 25 тисяч гривень, а поранені – інваліди третьої групи – п’ять тисяч гривень, другої – 10 тисяч, першої – 15 тисяч гривень.

За матеріалами сайту Кіровоградської міської ради