В Кіровограді порушник заплатить 51,6 тис. грн штрафу за пошкодження будівлі «Укрпошти»

  • Катерина Федченко
  • watch_later 3 жовтня 2014, 12:30

  • visibility 32 перегляда

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд визнав законними дії Кіровоградської інспекції держархбудконтролю щодо накладання штрафу на порушника містобудівного законодавства, внаслідок дій якого була пошкоджена пам’ятка архітектури в Кіровограді.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі ДАБІ України.

В червні 2013 року Інспекція здійснила позапланову перевірку об’єкту за адресою: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 48, де відбувалась реконструкція магазину непродовольчих товарів з будівництвом добудови.

Виявилось, що підрядна організація, здійснюючи підсилення фундаменту будівлі «Укрпошти», порушила технологію, передбачену кресленням проекту внаслідок чого виникла деформація споруди, яка до того ж є пам’яткою архітектури.

Порушник містобудівного законодавства був оштрафований на 51,6 тис. грн, але оскаржив дії Інспекції держархбудконтролю в Кіровоградському окружному адміністративному суді. Хоча суд ухвалив рішення на його користь, апеляційна інстанція підтвердила законність дій Інспекції. Таким чином, порушник змушений буде сплатити штраф.