В Кіровограді зловмисники представляються податківцями і вимагають гроші

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 16 червня 2015, 15:11

  • visibility 13 переглядів

Відділ власної безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській повідомляє, що до відділу надійшла інформація від суб’єктів господарювання міста про те, що в червні 2015 року невідомі особи, які представлялися від імені начальника Кіровоградської ОДПІ, пропонували зателефонувати на вказані ними номера телефонів „начальнику ОДПІ” та вимагали перерахувати на банківські рахунки, відкриті у Приватбанку, значну суму коштів в обмін на надання їм в подальшому певних преференцій у бізнесі.

Про це Точці доступу повідомили в прес-службі ГУ ДФС у Кіровоградській області

Податківці звертають увагу платників податків, що посадові особи територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області не мають жодного відношення до шахрайських дій, які вчиняються невідомими особами з метою заволодіння чужим майном (коштами) шляхом обману чи зловживання довірою.

Відділ власної безпеки ГУ ДФС в області звертається до платників податків з проханням бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівництва ДПІ у м. Кіровограді з метою збору коштів на будь-які цілі чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за номером (0522)-39-69-42 - «телефону довіри» відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області.