В Миколаєві готували замах на голову ОДА

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 29 червня 2015, 16:48

  • visibility 31 перегляд

Служба безпеки України повідомляє про припинення діяльності злочинного угруповання - «Миколаївського підпілля», члени якого, за інформацією відомства, готували замах на вбивство голови Миколаївської ОДА.

«В рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України, співробітники Служби затримали трьох жителів Миколаєва безпосередньо причетних до дій, які могли зашкодити національним інтересам України.

Затримані намагалися дестабілізувати соціально-політичну обстановку в регіоні. Зокрема, в мережі Інтернет розповсюджували підготовлені фото та відеоматеріали проросійського характеру, агітували населення вступати до лав «Миколаївського підпілля» для організації руху опору «фашистської хунті» і опору чинній владі, пропагували діяльність терористичних організацій «ЛНР / ДНР», - йдеться в повідомленні.

СБУ також повідомляє, що при підготовці антиукраїнських матеріалів зловмисники залучали місцевих проросійськи налаштованих жителів, одного з яких також затримали. У членів угруповання вилучено комп'ютерну техніку, фотоапарати, флеш-носії та інші матеріали, що підтверджують їх протиправну діяльність.

Джерело: Новости Н