В обласній лікарні почали ремонтувати гемодіалізну залу

  • watch_later 21 жовтня 2014, 11:26

  • visibility 18 переглядів

Ремонт гемодіалізної зали для пацієнтів зі гострою нирковою недостатністю розпочався в Кіровоградській обласній лікарні, повідомили Точці доступу в лікарні.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко доручив профільному департаменту охорони здоров'я ОДА контролювати цей процес, аби у разі потреби надати усю необхідну допомогу для якнайшвидшого проведення ремонтних робіт.

Адже категорія хворих, яким потрібне це відділення, не терпить жодних зволікань. Кільком десяткам пацієнтів процедуру гемодіалізу необхідно проходити чи не щодня, тому саме вони за цей час мають відчути найменше незручностей.

Нагадаємо, багато років пацієнти проходили процедуру очищення крові (гемодіалізу) у відділенні реанімації обласної лікарні. У грудні 2013 року за ініціативи головного лікаря закладу Лариси Андреєвої в області оголосили благодійну акцію «Разом заради добра», зазначивши попередню вартість проекту 500 тис грн. У червні 2014 року на будівництво гемодіалізної зали в обласній лікарні зібрали лише половину від запланованої попередньої вартості.