В Олександрійському районі колишній зек загинув у жатці комбайну

  • Людмила Макей
  • watch_later 14 вересня 2014, 13:04

  • visibility 22 перегляда

Мешканець Запоріжжя Олександрійського району на кукурудзяному полі в потрапив у жатку комбайна, повідомляє “Моя Олександрія”.

Подія трапилася 12 вересня, розповів начальник Олександрійського РВВС Василь Титаренко.

- Механізатор комбайна John Deere близько першої години дня при збиранні кукурудзи почув гуркіт у жниварці, зупинив комбайн. За його словами, було враження, що наткнувся на брилу землі. Вийшовши з машини, побачив у жниварці покаліченого чоловіка без ознак життя, - розповів Титаренко.

При первинному огляді трупа були виявлені множинні тілесні ушкодження. Ножі увійшли в область стегна і вийшли через живіт. У чоловіка пробиті внутрішні органи, переломи в області стегна і спини.

Встановлено, що потерпілий - житель села Запоріжжя, 1954 року народження. У травні він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень дружині, що спричинили її смерть. За словами односельців, чоловік вів асоціальний спосіб життя, хронічно зловживав алкоголем, останні 2-3 дні знаходився в запої.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України. У разі визнання комбайнера винним, мимовільному вбивці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Втім, існує кілька питань, поки що залишаються без відповіді. Чи був живий потерпілий в момент наїзду комбайна? Не виключено, що він міг померти в полі, припустимо, від інфаркту, а вже потім опинитися під ножами жатки. За словами комбайнера, криків і стогонів він не чув. Біля трупа знайдені кілька гірок кукурудзи, ймовірно, зібраних загиблим.

Тіло доставлено на експертизу, ведуться слідчі заходи.