В Олександрії директор центру соціальних служб для дітей вчиняв насильство у власній сім’ї

  • Катерина Федченко
  • watch_later 3 червня 2015, 10:32

  • visibility 71 перегляд

Директор Олександрійського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вчиняв насильство у своїй сім’ї, інформують «Олександрійські новини».

Постанова суду, якою чоловіка, що є чиновником міської влади і за своєю посадою мусить саме охороняти права та інтереси сім'ї і дітей, визнано винним у вчиненні правопорушення, набула законної сили 29 квітня 2015 року.

Як зазначено у постанові апеляційного суду Кіровоградської області, чоловік визнаний винним у вчиненні правопорушення за частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачена відповідальність за вчинення насильства в сім'ї.

Як свідчить текст постанови суду, чоловік, що є керівником місцевого центру, в нетверезому стані ображав та застосовував фізичне насильство у власній сім’ї, що під час судового розгляду було підтверджено відповідними медичним довідками. Свідчення його вже колишньої дружини підтверджені і показами свідків.

Цікаво зазначити, що керівник установи, підпорядкованої міській владі, не визнавав себе винним і навіть вказував на суді, що всі звинувачення на його адресу є "безпідставними".

Представник потерпілої по справі та сама потерпіла повідомили Олександрійського міського голову Степана Цапюка про вчинення вказаного правопорушення особою, що обіймає посаду директора Олександрійського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Відповідь була надана за підписом керуючого справами виконавчого комітету міськради Володимира Чеботарьова, який, за словами представника потерпілої, повідомив, що звільняти керівника з займаної посади можна, але не підставі вчиненого насильства у власній сім’ї.

А от чи звільнять насправді цього чиновника, від якого не варто чекати нормального відношення до чужих для нього сімей та дітей, якщо він негідно погодився навіть зі своїми рідними та близькими, ми повідомимо пізніше, коли отримаємо відповідь міської влади.