В Олександрії не вистачає продавців, медиків та вчителів

  • Людмила Макей
  • watch_later 13 вересня 2014, 15:52

  • visibility 47 переглядів

Ситуація на ринку праці Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на менеджерів та професіоналів (44,2%), фахівців (13,5%), працівників сфери торгівлі та послуг (27,9%), кваліфікованих робітників з інструментом (4,8%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (3,8%) та найпростіші професії (5,8%).

Станом на 1 вересня 2014 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила 104.

На сьогодні затребувані на ринку праці: продавці продовольчих та непродовольчих товарів, лікар-стоматолог, спеціаліст державної служби, викладач вищого навчального закладу, вчитель середнього навчально-виховного закладу, сестра медична, бухгалтер, кухар, бармен, оператор котельні, прибиральник службових приміщень, стрілець, вантажник та інші.

Станом на 1 вересня 2014 року кількість зареєстрованих безробітних становила 1,89 тис. осіб, з яких 59,6% складали жінки, більш як 43% - молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні. 20,5% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у серпні 2014 року перебувало 4,48 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у серпні 0,316 тис. осіб.

За інформацією Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.