В Олександрії пенсіонер застрелив п’яного сусіда і його собаку

  • Катерина Федченко
  • watch_later 29 жовтня 2014, 10:30

  • visibility 17 переглядів

Олександрійський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу, в якій пенсіонер спершу убив бійцівську собаку, а потім її господаря, інформує «Моя Олександрія».

Згідно з матеріалами слідства, 24 березня цього року підсудний перебував у себе вдома. Несподівано ввечері до нього прийшли п'яні сусіди — матір та син.

Сусіди вимагали вибачень через побутовий конфлікт, який стався вранці. З собою вони привели бійцівського піт-бульдога без повідка і намордника та погрожували нацькувати собаку на кривдника.

Злякавшись, пенсіонер зайшов в будинок, взяв мисливську рушницю, вийшов на вулицю і одним пострілом убив пса. При цьому в другому стволі рушниці залишився ще один патрон, а пальці - на курку.

В цей момент оскаженілий господар загиблого собаки схопився за дуло рушниці і силою смикнув його на себе. Оскільки пенсіонер тримав пальці на обох спускових гачках, від ривка рушниця випадково вистрілила. Від отриманого поранення п’яний сусід помер.

13 жовтня суд визнав обвинуваченого винним за ч. 1 ст. 119 (Вбивство через необережність) КК України і призначив йому покарання у вигляді 3-х років і 3-х місяців позбавлення волі. Втім, в підсумку чоловіка звільнили від відповідальності. Він підпав під закон «Про амністію в 2014 році» як пенсіонер, інвалід і учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.