В Олександрії поховали наймолодшого бійця батальйону «Донбас» (ФОТО)

  • Людмила Макей
  • watch_later 22 вересня 2014, 16:05

  • visibility 46 переглядів

Олександрія попрощалася з 21-річним Гордієм Кіктенком, загиблим у зоні АТО наприкінці серпня.

Похорон відбувся сьогодні, 22 вересня, повідомляє «Моя Олександрія».

На траурну церемонію в палац культури "Світлопільський" прийшло близько 300 людей.

Гордія привезли у закритій труні.

- За тією інформацією, що нам озвучили, його вбив снайпер, а потім тіло погрузили на машину з боєприпасами і вона потрапила під обстріл. Можете уявити, що там залишилося. У Дніпропетровському морзі нам показували тільки фрагменти, - каже близька знайома загиблого Євгенія Єфремова.

Відомо, що Гордій загинув 29 серпня, коли батальйон "Донбас" отримав від противника «зелений коридор» для виходу з оточення.

- Дали зелений коридор, а потім стали бити з танків і мінометів, - згадує заступник командира батальйону Сава. - Втратили близько 20 осіб, але точних даних ще немає, не всі опізнані. Гордія впізнали по дитячих наколках - зірочці і Міккі Маусу.

Кіктенко народився в Олександрії 19 грудня 1992 року. Коли хлопчикові виповнилося чотири роки, померла мати. Онука виховували бабуся з дідусем. Закінчивши школу №15, він продовжив навчання в ПТУ №17, де здобув фах верстатника широкого профілю.

За призовом пішов в армію, а по закінченні строкової служби залишився на контрактній формі. В грудні 2013 року повернувся в Олександрію.

Коли на сході почалися ускладнення, Кіктенко став активістом олександрійського блокпосту, а у травні добровольцем пішов у батальйон "Донбас". Розповідають, що в батальйоні Гордія любили, він був наймолодшим.

Попрощатися з Гордієм приїхали близько двадцяти його товаришів по службі.

Після православного відспівування героя поховали на Алеї Слави центрального кладовища Олександрії.

Організацію похорону взяв на себе міський бюджет, перераховані на похорон благодійні кошти передали 84-річній бабусі Гордія.