В Олександрії поховали загиблого в АТО 34-річного офіцера (ФОТО)

  • Людмила Макей
  • watch_later 8 серпня 2014, 15:38

  • visibility 110 переглядів

В Олександрії поховали старшого лейтенанта Євгена Танковського, загиблого в зоні АТО, траурна церемонія відбулася біля будинку батьків на вулиці Садовій сьогодні, 8 серпня.

Про це пише «Моя Олександрія».

Попрощатися з офіцером прийшли більше сотні людей, з них близько сорока - керівництво та працівники криворізької шахти імені Леніна, де працював Танковський.

9ac2e8394040

В зону АТО Євген потрапив по мобілізації з Кривого Рогу. Служив в аеромобільній бригаді гвардійської частині Дніпропетровської області. Загинув при виході з оточення біля міста Тореза Донецької області 5 серпня.

Офіційних обставин загибелі у родичів поки немає, лише інформація, отримана телефоном.

- Очікували, що на похорон приїдуть товариші по службі, але на жаль, - розводить руками двоюрідний брат загиблого Роман. - Дзвонили до бердянського моргу, спілкувалися зі слідчим прокуратури. Судячи з його слів, Женя підірвався на міні при виході з оточення, так розповідають товариші по службі.

Брат зазначив, що родина не винить у загибелі свого родича нікого, крім президента Росії Путіна.

В останню путь Танковського провели з усіма почестями. Відмолив батюшка, грав військовий оркестр, стояв караул. Біля ніг покійного лежав синьо-жовтий державний прапор.

11 грудня Євгенію мало б виповнитися 35 років. Без надійного плеча залишилися мати, батько і молодший брат Андрій. Воїна поховали на Верболозівскому кладовищі.