В Олександрії створять «Соціальний патруль»

  • Катерина Федченко
  • watch_later 9 листопада 2015, 14:55

  • visibility 25 переглядів

В Олександрії з метою захисту громадян від переохолодження створять оперативну групу «Соціальний патруль» у складі представників територіального центру соціального обслуговування, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міської організації Товариства Червоного Хреста, управлінь охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, а також волонтерів.

Міський голова Степан Цапюк підписав розпорядження про соціальний захист громадян у зимовий період 2015-2016 років.

Відповідними службами в осінньо-зимовий період буде здійснюватись перевірка усіх місць можливого перебування безпритульних осіб (теплотраси, підвали, ринки, вокзали, нежитлові будівлі), одиноких, самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів з метою запобігання їх загибелі від переохолодження та, у разі потреби, надання їм допомоги першої необхідності (продукти харчування, медикаменти, паливо, інше).

Крім того, у зимовий період буде організовано та забезпечено функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання і проведення медичного обстеження даної категорії осіб за їх зверненням та надання їм, при потребі, медичної допомоги.

Також працюватиме «банк» одягу зимового асортименту і пункт прийому від населення продуктів харчування. У зимовий період буде організовано роздачу гарячої їжі, теплих речей тощо для громадян вищезазначених категорій.

За матеріалами сайту Олександрійської міської ради