В Олександрії також подорожчає тепло

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 20 червня 2014, 15:27

  • visibility 35 переглядів

Вартість теплопостачання в Олександрії зросте на 60 відсотків.

Про це повідомила директор КП «Теплокомуненерго» Алла Грибачева, пише «Моя Олександрія».

Тарифи зростуть до 398,78 грн. за 1 Гкал (з ПДВ). Сьогоднішня ціна 1 Гкал — 240 грн. Таким чином, зростання становить понад 60 відсотків.

Зміна тарифікації проводиться згідно з Постановою № 448 від 23.04.2014 року Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Ціна для власників квартир, у яких відсутній тепловий лічильник, поки не розрахована. Це буде зроблено найближчим часом.

— Тариф для будинків, не обладнаних приладами обліку, буде встановлений Національною комісією до початку опалювального сезону, про що ми додатково повідомимо в пресі. По суті, він виросте на такий же відсоток, — повідомила Грібачева.

Сьогодні вартість опалення 1 кв. м становить 5,07 грн. на місяць.

В Олександрії практикується сезонна оплата послуг опалення. Тому нові тарифи городяни і жителі селищ відчують лише у жовтні.

Нагадаємо, скільки коштуватиме централізоване теплопостачання для мешканців кіровоградських багатоповерхівок, точно ще невідомо. Однак, як зазначають самі тепловики, ціна не набагато відрізнятиметься від тої, яку сплачуватимуть бюджетні установи та юридичні особи.

— Нам доведена вартість 1 тис. кубометрів газу для «бюджетників» на рівні 6208 гривень, замість попередньої — 4469 грн, — повідомив директор КП «Теплоенергетик» Сергій Кравченко. — У перерахунку на тариф подорожчання буде приблизно на 60 відсотків.

Мешканцям обласного центру замість колишніх 72 копійок доведеться платити 1 грн. 18 коп. за один куб спаленого газу. Скільки в такому випадку доведеться переплачувати в опалювальний сезон кожен може порахувати для себе в залежності від житлової площі.