В Олександрії водія, який збив на смерть нетверезого мотоцикліста, покарали штрафом

  • Сергій Муренець
  • watch_later 13 грудня 2014, 09:57

  • visibility 106 переглядів

Олександрійський міськрайонний суд засудив водія мікроавтобуса, який майже 4,5 роки тому збив на смерть нетверезого мотоцикліста, до 5 років позбавлення волі та виплати компенсації матеріальної та моральної шкоди родині загиблого в розмірі 19 тисяч 275 гривень та 100 тис. грн. відповідно.

Про це пише «Моя Олександрія».

Водночас іншою постановою суд відразу звільнив обвинуваченого від відбування покарання у в’язниці за амністією, як інваліда третьої групи, який до того ж має неповнолітню дитину та вчини злочин з необережності.

Повідомляється, що смертельна пригода сталася в Олександрії на вулиці Кременчуцькій 20 липня 2010 року близько 12 години дня. За версією слідства, автомобіль Ford Tranzit рухався безпідставно зайняв зустрічну смугу руху, де і зіткнувся з мотоциклом, який рухався по своїй смузі.

Що цікаво, водій мікроавтобуса побачив зустрічного мотоцикліста за 80-100 метрів, однак на свою смугу не повернувся. Коли відстань між ними стала небезпечною, мотоцикліст екстрено загальмував і вивернув мотоцикл до середини проїжджої частини, намагаючись об’їхати автобус зліва. У цей же момент водій буса вирішив повернутися на свою смугу, і транспортні засоби зіткнулися.

Судово-медична експертиза встановила, що смерть мотоцикліста настала внаслідок травматичного шоку від множинних ран в комплексі з гострою серцевою недостатністю, що виникла через забиття серця. Також експертиза виявила в крові загиблого етиловий спирт. Крім того, слідство встановило, що водій мотоцикла керував транспортним засобом без реєстрації та номерного знаку.