В ОТГ на Кіровоградщині малечу привчають до правил дорожнього руху (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 10 серпня 2018, 18:40

  • visibility 95 переглядів

«Роздинки» у роботі із дітьми є у кожної громади. Так, плануючи благоустрій території дитячого садку «Ромашка», що у Малій Висці, подвір’я виклали не просто різнокольоровою плиткою, а так щоб територія відображала елементи дорожньої розмітки.

Про це повідомляє Кіровоградське РВ Асоціації міст України .

Вуличний «тренажер» на подвір’ї став улюбленим місцем відпочинку малечі, де вони вивчають основи правил дорожнього руху.

Тепер щоранку можна спостерігати, як маленькі пішоходи йдуть в садок, виключно, «по зебрі». Сподіваємось, що ця дитячі звичка лишаться і у наших вихованців і в дорослому житті, - говорить Ольга Капустеря , завідуюча ДНЗ "Ромашка.

Біло-червоні пішохідні переходи із тротуарної плитки в дитячому садку подібні до таких же ділянок проїзної частини на більшості перехресть Малої Виски.

Це практично і економічно,  - говорить Юрій Гульдас, голова Маловискіської ОТГ. - Разові витрати на облаштування таких переходів, в подальшому виправдовують себе в експлуатації. Не треба щораз фарбувати асфальт, а в разі проведення дорожніх робіт плитку легко зняти та відновити.

Читайте також: В ОТГ на Кіровоградщині розпочали будівництво водогону (ФОТО)