В Знам’янці зникають майданчики для збору сміття

  • watch_later 15 грудня 2015, 10:27

  • visibility 19 переглядів

     

У приватному секторі міста «зникають» майданчики для  вивезення сміття. Наприклад, неподалік від тунелю, який поєднує привокзальний  мікрорайон та південну частину (по вул. Петровського), повністю прибрано усі  баки для сміття, розчищено площадку і вивезено багаторічні купи гілля дерев. А  ще на місці вже колишнього місця для зібрання сміття стоїть табличка із написом  «Смітити заборонено!».

Ситуацію коментує начальник управління ЖКГ Знам’янського  міськвиконкому Любов Лаптєва: «Практика користування сміттємайданчиками у  нашому місті, на жаль, не втішна. Коли їх встановлювали, були наміри зробити  крок до Європи, а вийшов зворотній крок назад. Вивезення сміття з таких місць  відбувалося згідно графіку, але бажання людей виносити не лише побутовий  непотріб межувало і межує з величезним іншим бажанням – винести і залишити на  такому місці збирання смітті старі меблі, великі купи гілля після обрізання  дерев, тощо.

На сьогодні рішенням міськвиконкому було взагалі ліквідувати  скрізь по місту такі об’єкти не збору, а накопичення сміття. А це значить, що  графікове вивезення сміття у місті не призупинено, тільки тепер це робитимуть  традиційно згідно напрацьованого графіку, індивідуально біля дворів мешканців.

Тим часом…

Протягом останніх двох років мешканці приватного сектору  міста заборгували КП ЖЕК №1 за вивезення сміття 215 тис. грн.! А практика  укладання договорів на надання таких послуг теж не поширена серед населення.

      Джерело: Наша Знам'янщина