Вдовам бійців АТО планують відмінити плату за «комуналку»

  • Катерина Федченко
  • watch_later 22 жовтня 2015, 06:00

  • visibility 24 перегляда

Днями у стінах Верховної Ради було зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо надання пільг по сплаті за житлово-комунальні послуги вдовам військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції)» під номером 3341.

Згідно з пояснювальної запискою, документ пропонує надати 100% знижку вдовам військових, які загинули в ході проведення АТО, на оплату за квартирної плати та комунальних послуг (водопостачання, газ, електричну і теплову енергію та інші послуги) в жилих будинках усіх форм власності в межах встановлених норм передбачених законодавством, та 100% знижку за встановлення і користування квартирним телефоном.

На думку ініціаторів, документ підвищить соціальне забезпечення таких громадян, за рахунок надання пільг по сплаті за ЖКП.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, депутатам пропонують впровадити заборону для комунальних підприємств виставляти непідтверджені борги та запровадити єдиний підхід до сплати за надані послуги.

"Україна комунальна"