«Велта» почала отримувати компенсацію збитків від масштабної пожежі на підприємстві та відновлює потужності

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 1 липня 2015, 14:50

  • visibility 121 перегляд

«АХА Страхування» за участю BritMark виплатила відшкодування ГЗК «Велта» на суму понад 26 млн грн.

Про це Точці доступу повідомили на підприємстві.

Один з найбільших збитків в Україні - пожежа на гірничо-збагачувальному комплексі компанії «Велта» на Кіровоградщині в Новомиргородському районі - стався 8 жовтня 2014. Займання сталося на фабриці №1 у відділенні гравітаційного збагачення. Три пожежні команди за 5 годин ліквідували вогонь, не давши йому поширитися далі по території підприємства. В результаті пожежі було знищено кілька виробничих майданчиків підприємства: цех гравітації (збагачення руди) і цех доведення (доставки руди до цеху збагачення).

23 червня 2015 СК «АХА Страхування» завершила виплату відшкодування, загальна сума якого склала понад 26 млн грн. «Після пожежі комплекс продовжує планову роботу на фабриці №2. Отримавши повний обсяг виплат від «АХА», ми активно приступили до відновлення втрачених потужностей. Але для того, щоб підприємство запрацювало на повну потужність на двох фабриках, «Велта» необхідно отримати весь обсяг відшкодувань від ще однієї страхової компанії, в якій була застрахована більша частина майнового комплексу. Наразі процес затягується, тому для нас робота тільки починається», - повідомив генеральний директор компанії«Велта» Андрій Бродський.

Довідка:

ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Велта» - українська компанія, створена в 2000 році, яка володіє двома ресурсними активами в Кіровоградській області: Лікаревським і Бірзуловським родовищами. На базі останнього компанією був побудований гірничо-збагачувальний комплекс з видобутку та переробки ільменітового концентрату. Загальна кількість створених робочих місць - більше 600. «Велта» - одна з небагатьох українських гірських компаній, яка підтвердила ресурсну базу родовища по міжнародним стандартом JORC.