«Велта» скасувала святкування Дня металурга, натомість вирішила підтримати військових

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 21 липня 2014, 13:15

  • visibility 40 переглядів

Щорічне гучне святкування Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості, що в Україні відзначили 20 липня, в Новомиргородському районі цього року не відбулось.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі компанії «Велта».

Як відомо, засновником цієї традиції та організатором була ВКФ «Велта», що володіє у районі гірничо-збагачувальним комплексом з видобутку титанової руди.

— У такий непростий для країни час ми не маємо морального права на розваги. Не до цього зараз, — заявив генеральний директор компанії Андрій Бродський. — Ще до початку АТО спільно з менеджментом компанії ми вирішили, що краще ті кошти, які щорічно виділялися на святкування, спрямуємо на допомогу нашим військовим, на підтримку громадян, що згуртувалися у підрозділи територіальної самооборони, на лікування поранених, на допомогу тим, хто змушений був переселитися зі свого регіону. Гадаю, наше рішення повністю підтримала громада.

Нагадаємо, ще навесні за компанія закупила обмундирування та постільні комплекти на 450 чоловік та передала Кіровоградському обласному військовому комісаріату. Загальна вартість допомоги «Велти» військовим становить більше 300 тис. грн, щодня ця цифра збільшується.

Також на підприємстві створена робоча група, що відстежує потреби мобілізованих співробітників компанії та їх родичів.


ДОВІДКА. ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Велта» — українська компанія, що створена у 2000 році та володіє двома ресурсними активами в Кіровоградській області — Лікарівським та Бирзулівським родовищами. На базі останнього компанія побудувала протягом рекордних 8 місяців 2011 року гірничо-збагачувальний комплекс із видобутку та переробку ільменітового концентрату.

Загальна кількість створених робочих місць — понад 600.

Генеральний директор компанії — Андрій Бродський.

«Велта» — одна з небагатьох українських гірничих компаній, що підтвердила ресурсну базу родовища за міжнародними стандартом JORC. «Велта» веде прозорий та соціально відповідальний бізнес, це підтверджує міжнародний фінансовий аудит, який щороку проводять спеціалісти Backer Tilly.