Верховний суд поставив крапку в справі Тимошенко

  • Людмила Макей
  • watch_later 24 червня 2014, 15:32

  • visibility 4 перегляда

Верховний суд України визнав, що все, що відбувалося з Юлією Тимошенко впродовж трьох років, було політичними репресіями та політично мотивованою пропагандою.

Про це під час брифінгу біля ВСУ повідомив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко, передає «Укрінформ».

- Виходячи з положень норм закону, Верховний суд дійшов висновку про відсутність у даній кримінальній справі події злочину, передбаченою статтею 365. Нарешті поставлена жирна крапка в газовій справі Юлії Тимошенко. Підкреслюю, усім складом Верховного суду України, - сказав Власенко.

Адвокат Тимошенко зазначив, що у вівторок, 24 червня, отримав повний текст рішення Верховного суду в справі екс-прем’єра.

- Верховний суд у повному складі на своєму засіданні із застосуванням рішення Європейського суду з прав людини визнав нарешті те, що впродовж трьох років визнавала міжнародна європейська спільнота, політики, правники і всі інші, що в 2009 році жодних злочинів Юлія Тимошенко не вчиняла, - сказав він.

Зокрема, Власенко повідомив, про що йдеться в рішенні суду:

- У рішенні суду йдеться про те, що Кабінет міністрів не наділений повноваженнями затверджувати директиви суб'єктам господарської діяльності. Тому видання прем'єр-міністром Юлією Тимошенко директив для делегацій НАК «Нафтогаз України» на переговори щодо укладання контрактів купівлі-продажу природного газу не може розцінюватися, як перевищення влади, - зазначив адвокат Тимошенко.