Ветерани згадали своє бойове минуле

  • Людмила Макей
  • watch_later 29 жовтня 2014, 09:55

Урочисте засідання клубу «Ветеран» ім. М. Крижанівського відбулося у Кіровоградській міській раді вчора, 28 жовтня, у день 70-річчя визволення України від нацистських загарбників, пише «Вечірня газета».

Членів клубу привітали голова ради Кіровоградської міської організації ветеранів України Віталій Вієвський та секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

Вітаючи присутніх зі знаменною подією, вони сказали і про те, що сьогодні українські воїни також боронять нашу землю – тепер уже від російсько-терористичних угруповань. А також відзначили нинішню згуртованість усього українського народу в намаганні якнайкраще оснастити нашу армію.

Для присутніх виступили юні й дорослі артисти: зразковий художній колектив – хореографічний ансамбль «Світанок», хор молодших класів «Веселка» та зведений хор (усі з музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса); квінтет «Мініатюра» та солістка Наталія Горбунова (усі з музичної школи № 3), а також солістка Вікторія Делестьянова (музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза).