Відтепер канал ZIK можна дивитися по кабельному в Кіровограді

  • Алла Зейферт
  • watch_later 22 липня 2014, 15:41

  • visibility 7 переглядів

Телеканал ZIK включено в аналогові пакети найбільшого провайдера кабельного телебачення України «Воля-кабель» у Харкові, Кіровограді та місті Солоницевка на Харківщині.

Про це повідомляє прес-служба каналу.

«Із переходом на загальнонаціональний рівень наше завдання на найближчий рік - максимально охопити глядацьку аудиторію у центрі, на півдні, і сході країни, - коментує директор із питань регіонального розвитку телеканалу ZIK Віталій Чичкань. - Тож зараз ми активно налагоджуємо співпрацю з операторами кабельного телебачення у цих регіонах».

За інформацією прес-служби, на сьогодні ZIK є в мережах понад 80 операторів кабельного телебачення, у тому числі «Воля-кабель», «Тріолан» і «Ланет». У більшості з них телеканал присутній у базових пакетах. Повністю охоплені Західна Україна, Київ та область, також канал присутній у Запоріжжі, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Вінниці, Полтаві, Чернігові, Сумах.

Із липня 2013 року телеканал ZIK включений у всі пакети супутникових операторів Viasat та X-tra TV. Також його можна дивитись у мережі провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ, в онлайн-трансляціях понад 50 інтернет-ресурсів.

По всій Україні ZIK транслюється на супутнику AMOS-2 4W на частоті 11 609.75 МГц.