Віктор Бронюк із "ТІК" купив трошки Болгарії

  • watch_later 24 червня 2015, 02:08

  • visibility 200 переглядів

Артист знайшов місце для відпочинку для дітей.

-Вікторе, стало відомо, що вінницькі артисти наспівали вже на апартаменти за кордоном. Апартаменти в сонячній Болгарії. Як давно ви є власником нерухомості за кордоном?

-Це для податкової? Недавно.

-Як обирали? Чому саме Болгарія?

-Насправді, коли Крим відійшов на задній план, стало ясно, що потрібно їхати кудись відпочивати. У нас аналогічний відпочинок - на березі Чорного моря коштує дорожче, а ще можна подититись трошки світ.

-Колись Кузьма нам розповідав, що він придбав кілька років тому квартиру в Болгарії. Чи не він порадив вам колись придбати саме там квартиру?

-Я зовсім випадково дізнався, що Кузьма, виявляється, був моїм сусідом. Ми мали на цей рік плани, він мав показати мені місцеві краєвиди, показати, де живуть пелікани, але таке трапилося.

-Я так розумію, що ваша родина любить подорожувати машиною: тільки повернулися з Польщі. І знову машиною в Болгарію. Вас вже впізнають митники?

-Звичайно, наші митники - найкращі митники. Зазвичай у нас автограф-сесія на кордоні. А цього разу ще й просили дозволу поцілувати. Кажу: "То цілуйте, якщо вже так хочете".

-Донька готується піти в перший клас у Вінниці. Як обирали школу?

-Ми відвідували підготовчі заняття, далі була співбесіда, яку вона сама пройшла. Це звичайна вінницька школа, з поглибленим вивченням іноземних мов, нам порадили, до кого з викладачів краще звернутися, ми радилися з батьками тих класів, що випускалися. Вінниця невелике місто, всі майже один одного знать, там простіше все це вирішувати.

thumb_image.php

Джерело: Світське життя