Волонтерам, які збирають кошти для бійців АТО, компенсують банківську комісію

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 9 вересня 2014, 12:09

  • visibility 9 переглядів

ПриватБанк компенсує волонтерам, які збирають кошти на підтримку українських воїнів та інші благодійні цілі, банківські комісії під час обслуговування карток і рахунків, що використовуються для збору благодійних коштів.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі банку.

Також великі волонтерські організації, які оперують бюджетом понад 100 тис. грн на місяць, отримають у ПриватБанку безкоштовне персональне VIP-обслуговування, щоб їх діяльність була максимально ефективною.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, для відшкодування комісій за перерахування коштів волонтерам потрібно будь-яким зручним способом подати заявку в банк на сайті pb.ua/sos. Після цього протягом двох-трьох днів ПриватБанк поверне на картку всі комісії, нараховані за переказ коштів на картку.

Комісії за переказ коштів на картку, поповнення карток через термінали самообслуговування та Приват24 найнижчі в Україні. Сьогодні банк вирішив повністю відмовитися від стягнення комісій за благодійними картками. Якщо волонтер перераховує благодійні кошти на підтримку армії, допомогу воїнам або біженцям – скасування комісій стане додатковою підтримкою.

Комісії, нараховані банком у разі переказу благодійних коштів на картки волонтерів, банк поверне на картки протягом двох-трьох днів після отримання заявки й буде регулярно повертати комісії щотижня.

Комісії за картками, на які надходять благодійні збори на підтримку українських воїнів, повертатимуться волонтерам з 18 березня 2014 року. Для всіх інших благодійних проектів банк компенсує нарахування комісії з 1 липня 2014 року.

unnamed