Вражаюча результативність: як у Кропивницькому депутати міської ради «працюють» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Оксана Березовська
  • watch_later 26 липня 2016, 19:50

  • visibility 573 перегляда
  • thumb_up 1 лайк

Сьогодні, 26 липня, відбулося перше засідання четвертої сесії Кропивницької міської ради сьомого скликання. Воно виявилося досить напруженим та фактично безрезультативним.

В проект порядку денного сесії було включено ряд важливих питань, що стосувались внесення змін до галузевих програм, створення нової спортивної школи, виділення коштів на придбання нових тролейбусів, призначення матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, перейменування вулиць та цілого ряду земельних питань, серед яких і передача ділянок у власність військовим. 

Ще на початку засідання з порядку денного вже вдруге було виключено питання про перейменування вулиць міста і відправлено на доопрацювання. А розгляд другого –про призначення заступника міського голови – виявився дуже напруженим. Причиною тому стала кандидатура екс-регіоналки Наталії Дзюби.

Просування представника "Опоблоку" на  цю посаду викликало обурення серед представників більшості, які назвали такі дії міського голови "зрадою". І після голосування за це питання, під час якого частина представників демократичної більшості разом з опозицією підтримала Наталію Дзюбу, члени фракцій "Батьківщина" та "Європейський вибір" в знак протесту прокинули сесійну залу

В результаті  Андрію Райковичу довелося оголосити перерву в засіданні, після якої депутати більшості не повернулися до зали. Тому, через відсутність необхідного кворуму, засідання довелося перенести.

Таким чином, народним обранцям вдалося  розглянути лише два із запланованих 100 питань порядку денного. Тепер перед міським головою Андрієм Райковичем стоїть складне завдання – знайти вихід з політичної кризи, яка виникла через недотримання ним політичних домовленостей.

Детальніше – у фоторепортажі Олександра Козловського.