Всі державні програми доступного житла призупинили

  • Алла Зейферт
  • watch_later 9 липня 2014, 11:14

  • visibility 10 переглядів

На сьогоднішній день всі програми доступного житла в Україні призупинені.

Про це в ході прес-конференції в „Обозревателе” розповів голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

„Змушений констатувати, що на сьогодні, враховуючи існуючі в державі проблеми, тимчасово припинено укладення нових договорів по всіх наших програмах”, - сказав він.

Разом з тим глава Фонду додав: „Уряд знаходить можливості для вирішення проблемних питань”. Так, Кабмін виділив кошти для погашення заборгованості за програмою пільгового кредитування за 2013 у розмірі 25 мільйонів гривень. „Вирішується питання про державну підтримку „30/70” - виділено вже 10,5 мільйона гривень. Також прийнято рішення про виділення допомоги постраждалим внаслідок неплатоспроможності банків”, - повідомив Рисухін.

Нагадаємо, торік міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відзначало не реалізацію програми здешевлення вартості іпотечних кредитів у Кіровоградській та Херсонській областях – тут не видано жодного такого кредиту.