Євген Марчук: Путіну потрібно виснажити Україну

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 13 квітня 2015, 16:20

  • visibility 9 переглядів

Перший голова СБУ, уродженець Гайворонського району та випускник Кіровоградського педагогічного інституту Євген Кирилович Марчук висловив свою жумку стосовно останніх подій на Сході.

Відповідаючи на питання, чи піде глава РФ на відкриту агресію, він зазначив: "Думаю, ні. Йому потрібно виснажити Україну. Теоретично, звичайно, цього варіанту виключати не можна. Але на сьогодні йому відкрита фронтальна війна не зовсім вигідна".

"Тому він буде продовжувати провокувати ескалацію на Донбасі, тримати свої регулярні війська в безпосередній близькості і бойовій готовності, проводити різні навчання біля наших кордонів, продовжувати накачувати окупований Донбас військами і військовою технікою", - спрогнозував дії Путіна Марчук.

"І нам доведеться на це реагувати. От зараз прийнято Закон про збільшення чисельності Збройних Сил України до 250 тисяч чоловік. І це правильно, іншого виходу немає. Але це означає, що ми витягаємо з творчого процесу найкращих, дієздатних представників суспільства. Крім того , щороку цю чисельність потрібно суттєво оновлювати. А в АТО, тобто на війні, на жаль, є реальна небезпека загинути. А скільки горя у сімей та родичів загиблих! І в такому стані зараз майже вся країна. Наше суспільство ще не звикло до війні, тим більше з Росією, і поки ще переживає шок. Часто шукає винних не в Росії, а в Україні. Саме це Путіну і потрібно ", - додав він.