Юний кіровоградець через Інтернет „взув” двох покупців взуття

  • Алла Зейферт
  • watch_later 11 червня 2014, 14:48

  • visibility 17 переглядів

Правоохоронці викрили зловмисника, який через мережу Інтернет продавав неіснуючі товари.

Про це Точці доступу повідомили у СЗГ УМВС в області.

Ним виявився 19-річний житель обласного центру. У ході проведення досудового розслідування встановлено, що кіровоградець з домашнього комп’ютера розмістив на сайті низку приватних оголошень про продаж одягу та взуття, яких в дійсності не мав. Для більшої переконливості додав до описів і фотознімки товарів, які насправді скопіював в Інтернеті.

Також для отримання коштів від потенційних покупців чоловік придбав банківську картку, що була відкрита на ім’я іншої людини.

Через деякий час пропозицією шахрая зацікавився житель столиці. Переглянувши сторінку з характеристиками та фото пари взуття, киянин вирішив придбати вказаний товар. Під час переписки «продавець» домовився з клієнтом про передоплату у сумі близько 300 гривень. Натомість обіцяв переслати взуття через службу доставки.

Після перерахування коштів чоловік так і не дочекався свого замовлення.

Стала жертвою шахрая і жителька обласного центру. За подібною схемою спритник видурив у жінки за неіснуюче взуття 280 гривень. Отримані кошти витратив на власні потреби.

Наразі зловмиснику оголошено про підозру у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.