За воду тепер можна розрахуватись не виходячи з дому

  • Алла Зейферт
  • watch_later 17 червня 2014, 10:45

  • visibility 123 перегляда

Кіровоградське регіональне управління ПриватБанку та обласне комунальне виробниче підприємство “Дніпро-Кіровоград” підписали договір про створення веб-сторінки для оплати за послуги на сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі ПриватБанку.

Тепер споживачам питної води міст Кіровограда, Знам’янки, Олександрії та Світловодська можна здійснювати оплату за послуги не виходячи з дому. Досить лише зайти на сайт ОКВП «Дніпро-Кіровоград, звернутись до веб-сторінки, заповнити квитанцію та оплатити послуги банківською картою будь-якого банку України. Власники карт Універсальна Приватбанку не сплачують жодних комісій при розрахунках за послуги.

- Ми робимо все можливе для того, аби наші клієнти могли своєчасно сплачувати за спожиту питну воду, - розповідає Роман Ілик, генеральний директор обласного комунального виробничого підприємства “Дніпро-Кіровоград”. - Завдячуючи ПриватБанку ми можемо збільшити кількість вчасних проплат за надані послуги, що дасть нам можливість розраховуватись з боргами, здійснювати реконструкцію та модернізацію існуючих систем водопостачання і водовідведення, що на сьогодні є досить актуальним.

- Така співпраця з комунальними підприємствами регіону взаємовигідна для всіх. - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградського регіонального управління ПриватБанку. - Ми розширюємо можливості наших клієнтів та надаємо їм змогу оплачувати комунальні послуги не лише в Приват24, ТСО чи відділеннях, але й на сайтах комунальних підприємств.

За п’ять місяців поточного року майже 55 тис комунальних платежів на загальну суму у 3,2 млн грн було проплачено жителями області, які скористались послугами ПриватБанку.

Клієнти ПриватБанку можуть зекономити свій час, підключивши послугу „регулярні платежі” у будь-якому відділенні ПриватБанку чи на сайті Приват24 та сплачувати комунальні послуги, або проводити будь-які повторювані платежі не відвідуючи банківських відділень. Достатньо дати розпорядження банку, і кожен місяць з рахунку або картки клієнта буде списуватися необхідна сума.