Завтра може початися офіційна війна з Росією

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 14 липня 2014, 14:35

  • visibility 55 переглядів

Росія готує введення спецназу з Ростовської області на територію України.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передає «Остров».

— За минулі вихідні ми отримали вичерпні підтвердження про це і можемо сказати про це впевнено, — заявив Тимчук. — У Ростовську область прибувають підрозділи групи спецназу, це розвідувально-диверсійні групи штатних бригад спецназу російського ГРУ. За нашими даними, командири підрозділів зорієнтовані на їх введення в Україну 15 числа (липня, — «Остров»). Ця дата не раз миготіла в тій інформації, що ми отримували.

Він зазначив, що на сьогоднішні вирішується питання про те, під яким виглядом будуть вводитися ці підрозділи в Україну.

— Їх орієнтують, що вони будуть називатися миротворцями, і Росія готується ввести свої так звані миротворчі сили в Україну. Або ж це буде формат «зелених чоловічків», як у квітні (у Криму. — «Остров»), — наголосив експерт.

Він назвав це «відчуттям агонії терористів на Донбасі» і спробами Росії врятувати ситуацію будь-яким чином.

Нагадаємо, 13 квітня 2014 року в. о. президента України Олександр Турчинов заявив: для того, щоб зупинити розгул тероризму, організованого російськими спецслужбами у східних регіонах України, Рада нацбезпеки та оборони розпочинає широкомасштабну антитерористичну операцію (АТО) з залученням Збройних Сил України.

20 червня Президент Петро Порошенко оголосив перемир’я до 22:00 27-го, але потім продовжив його ще на 72 години.

30 червня Порошенко заявив про припинення перемир’я та початок повномасштабних дій проти сепаратистів.

Про те, що Росія підтримує сепаратистів, у тому числі й матеріально, неодноразово повідомлялося у ЗМІ на на найвищих рівнях влади.