Завтра в Кіровограді відбудеться "Єврофест-2015"

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 14 травня 2015, 09:24

  • visibility 85 переглядів

Вже дванадцять років поспіль в Україні і в Кіровограді зокрема, у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

15 травня у Кіровограді в рамках відзначення Дня Європи заплановано низку заходів. Центром святкування цього року стане Ковалівський парк. Із 10.00 по 16.00 тут триватиме фестиваль “Єврофест – 2015”. На території парку функціонуватиме європейське містечко, а у програмі фестивалю відбудеться презентація діяльності кіровоградських євроклубів, проводитимуться майстер – класи з техніки живопису та декоративно – ужиткового мистецтва. Учасники свята матимуть змогу переглянути виставки робіт, ознайомитися з інформаційними стендами, переглянути міні – етюди форум – театру та теми європейських цінностей. У містечку проводитиметься соціологічне опитування, працюватиме “вуличний університет” за участю експертів, функціонуватиме літературний майданчик, де декламуватиметься поезія мовою оригіналу.

Цього дня до відзначення Дня Європи долучаться й заклади освіти, дитячо – юнацькі клуби і спортивні школи.

Так у ЗОШ №1 відбудеться “Олімпійський день здоров’я”, ДЮК “Чайка” о 15.00 проводитиме конкурс європейської кухні і презентацію національних костюмів, у ДЮК “Зоряний” о 17.30 для допитливих розпочнеться “круглий стіл” “Політична система Великобританії”, а ДЮК “Гірничий” крокуватиме в ногу з часом і о 18.00 дасть старт скайп – конференції вихованців ЗАКСХМ “Аеліта” з учасниками хореографічних колективів Польщі “Змінимо світ на краще”.

15 травня у Кіровограді відбудеться і захід всеукраїнського масштабу: велосипедисти з усієї України приїдуть до обласного центру в гості, щоб поборотися у турнірі пам’яті Юрія Юрченка.

За матеріалами сайту КМР.