Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Бойко лідирують в президентському рейтингу, - опитування

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 22 лютого 2019, 16:15

  • visibility 53 перегляда

Соціологічне дослідження компанії Seetarget визначило четвірку лідерів серед кандидатів в президенти в перевагах виборців.

Якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю, 21,2% респондентів з тих, хто вже визначилися і будуть голосувати, віддали б свій голос за Володимира Зеленського.

Юлія Тимошенко займає друге місце з 16,2%. Петро Порошенко розмістився на третьому з 15,8%.

Юрій Бойко на четвертому місці. За нього готові проголосувати 13,9% виборців.

Також опитування показало, що проблемою №1 для країни респонденти вважають: безперервний військовий конфлікт на сході України (33% опитаних) корупцію і злодійство (25,2%) і погану владу (9,1%).

Головною проблемою для своєї сім'ї опитані українці називають: низькі зарплати і пенсії - 18,7%, загальну нестачу грошей - 16,2%, високі тарифи на комунальні послуги - 13,7%.

Опитування проводилося методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання респондентів на всій території України (за винятком окупованих територій АР Крим та районів Луганської та Донецької областей) з 10 по 17 лютого 2019 року. Всього опитано 1 214 респондентів віком від 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 2,9%.

Як зазначив директор соціологічної компанії Seetarget Олексій Боровський, на сьогодні сформувалася четвірка лідерів президентських перегонів, і саме ці чотири кандидати будуть визначати хід виборчої кампанії в цілому. Кожен з них має статистичну вірогідність попадання у другий тур.

Читайте також: Юрій Бойко: Люди повинні жити, а не виживати

Політична агітація